Veebiarendus

Loon kodulehe just sinu ettevõtte turundust silmas pidades

Miks on veebiarendus ja -kujundus olulised?

Loon visuaalselt meeldejäävaid ja  kvaliteetseid WordPressi kodulehti, mis suurendavad su ettevõtte võimalusi arenemiseks. Teen sinuga tihedat koostööd, et saada terviklikku pilti ettevõtte eesmärkidest ja valdkonnast, et lisada lehele elemente, mis köidavad su kodulehe külastajaid alates hetkest, kui nad kodulehele tulevad

Kodulehe loomine on pikk protsess, kuid kui koduleht saab valmis, siis võib täielikult keskenduda firma arengule. Turundus on väga suur osa firma heaolust

Minu tööprotsess

Esmalt vaatame koos üle teie praeguse kodulehe olukorra kui see on olemas. Arutame läbi teie firma eesmärgid ja vaatame üle, mida oleks vaja ära teha. Pärast seda koostan plaani, mille järgi määran teie uue kodulehe struktuuri ja üldise esteetika.

Alustan teie kodulehel kavandatud muudatuse elluviimist ja uue kujunduse loomist. Selle protsessi käigus korraldame parima lõpptulemuse tagamiseks läbivaatamisvoorud, kus saame vaadata, kas algselt planeeritud kujundus on sobilik. Lai valik WordPress teemasid leiad siit.

Kodulehel tehtud muudatused avaldatakse ja koduleht läheb avalikuks! Jätkan teie kodulehe toimivuse jälgimist ja teen optimaalsete tulemuste tagamiseks vajadusel kohandusi.

Iga koduleht vajab korrektseks toimimiseks  hooldust. Hooldus tagab teie kodulehe turvalisuse ja korrektse toimivuse.

wordpress-
WordPress

Kontakt